Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony


GODZINY OTWARCIA:
sobota, niedziela:             12:00  -   16:00

baner oranżeria

Po wejściu na teren parku, spacerując alejkami za zamkiem od strony północnej dotrzecie Państwo do Oranżerii. Prowadzi tam aleja grabowa. Wędrując pomiędzy tymi niezwykłymi drzewami czujemy się niemalże w świecie baśni. Idąc prosto do końca naszym oczom ukazuje się jasny budynek Oranżerii. Zapraszamy tu wszystkich poszukiwaczy dobrego smaku, zieleni i jasnych wnętrz. Wnętrza Oranżerii wypełniliśmy nie tylko zielenią, ale również sztuką. Odbywać się tu będą czasowe wystawy a ponadto stałą kompozycję wystawowo- sprzedażową stanowią wyroby wiklinowe.  Krajobraz otaczający Oranżerię to  pole golfowe i historyczny park. Brzmi pięknie i tak tu jest.

Od maja 2021 roku mamy wielki zaszczyt prezentować tu również dzieła artystów. Aktualnie znajduje się tu wystawa dwóch braci bliźniaków:
Witolda Adamczyka i Piotra Adamczyka. Jest to wspólna wystawa pod tytułem: "WSTĘP DO AUTOPORTRETU WEWNĘTRZNEGO". Niebawem wystawa będzie dostępna w galeriach w kraju zatytułowana: "AUTOPORTRET WEWNĘTRZNY". Serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi i Piotrowi za udostępnienie jak i możliwość  obcowania z ich oryginalnym poszukiwaniem i przedstawieniem siebie jak również swoich wzajemnych relacji. Wystawa jest tymczasowa i oglądać ją można wyłącznie w weekendy w godzinach otwarcia Oranżerii.

piotr1

piotr3


ciacho1ciacho2ciacho3
Nasi cukiernicy zainspirowani sztuką Braci Adamczyków jak i radością wiosny stworzyli dla Państwa słodkie dzieła sztuki. 

Zapraszamy

Rezerwacje dla grup: 
tel.: (+48 15) 811 80 40 wew.122, 128, 440.