Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony

Do Oranżerii zapraszamy wszystkich poszukiwaczy dobrego smaku połączonego z pięknym wnętrzem. Te jasne przeszklone przestrzenie wspaniale korespondują z otaczającym Oranżerię krajobrazem. A ten krajobraz to  pole golfowe i historyczny park. Do budynku prowadzi tajemnicza aleja grabowa. To najbardziej wysunięty na północ od zamku budynek.


GODZINY OTWARCIA:
sobota:     12:00  -  17:00 
niedziela:  12:00  -  17:00

Od maja 2021 Oranżeria to także galeria rękodzieła wyrobów wiklinowych. Te artykuły zdobią wnętrze galerii jak też istnieje możliwość ich zakupu.

Od maja 2021 roku mamy wielki zaszczyt prezentować tu również dzieła artystów. Aktualnie znajduje się tu wystawa dwóch braci bliźniaków:
Witolda Adamczyka i Piotra Adamczyka. Jest to wspólna wystawa pod tytułem: "WSTĘP DO AUTOPORTRETU WEWNĘTRZNEGO". Niebawem wystawa będzie dostępna w galeriach w kraju zatytułowana: "AUTOPORTRET WEWNĘTRZNY". Serdecznie dziękujemy Panu Witoldowi i Piotrowi za udostępnienie jak i możliwość  obcowania z ich oryginalnym poszukiwaniem i przedstawieniem siebie jak również swoich wzajemnych relacji. Wystawa jest tymczasowa i oglądać ją można wyłącznie w weekendy w godzinach otwarcia Oranżerii.

piotr1

piotr3

Nasi cukiernicy zainspirowani sztuką Braci Adamczyków jak i radością wiosny stworzyli dla Państwa słodkie dzieła sztuki. Zapraszamy na aromatyczną kawę z ciachem z zamkowej cukierni.

ciacho1ciacho2ciacho3

Rezerwacje dla grup: 
tel.: (+48 15) 811 80 40 wew.122, 128, 440.