Menu dostępności
  1. Przejdź do menu
  2. Przejdź do treści
  3. Przejdź do stopki

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Pokaż zdjęcie

Treść strony

tort TORT
Drogi Gościu,
zapraszamy Cię do zamkowych wnętrz zabytkowej rezydencji magnackiej powstałej na przełomie XVI i XVII w.
Tak jak dawniej magnaci Twoje zmysły mogą rozkoszować się  niezwykłością potraw Restauracji Magnackiej.
Nasze dania przygotowane są z regionalnych produktów. Szef kuchni doprawia je smakiem ziół i przypraw. To prawdziwy artysta, który maluje dania na talerzach. Nasza kuchnia oparta jest na naturalnych składnikach, dania przygotowujemy według tradycyjnych receptur połączonych z fantazją i warsztatem kulinarnym szefa kuchni.

śledzik jedzenie7

Od strony zabytkowej fontanny znajduje się klasycznie stylizowana sala. To w  niej w blasku świec i aranżacjach z żywych kwiatów celebrowane są Wasze rocznice, zaręczyny, wspomnienia, przyjęcia rodzinne, spotkania po latach...

sala1
Gościliśmy w niej wiele znamienitych osób. Cieszymy się, że do nas wracacie i wspólnie tworzymy klimat Restauracji Magnackiej a wychodząc żegnamy się słowami: " do zobaczenia!". Druga sala (środkowa) zwana również barową to przytulne wnętrze, gdzie nasi Goście najczęściej rozkoszują się aromatem świeżo parzonej kawy i zamkowej szarlotki. Z tej sali schody zaprowadzą Państwa na sam dziedziniec zamkowy

sala
Trzecia sala to sala sarmacka zdobiona jest malowidłami ściennymi z motywem roślinnym. Nazywana jest również salą śniadań i właśnie w niej gościmy Państwa co rano przy naszych kolorowych bufetach. Atrakcją dla dzieci będzie srebrny rycerz stojący zawsze na straży dobrego smaku.

STOISKO sałatka

Dla wszystkich, którzy uwielbiają celebrowanie smaku w otoczeniu pięknej przyrody polecamy wybrać stolik na zewnątrz. W sezonie letnim na dziedzińcu zamkowych funkcjonuje kawiarenka z zamkowymi słodkościami. Tam warto napić się rozgrzewającej herbaty w towarzystwie ogrodów w stylu francuskim, włoskim lub angielskim.

Współpracujemy z najlepszymi. Na zdjęciu  przyjaciele Restauracji Magnackiej Elżbieta i Grzegorz Parczewscy.PARCZEWSKI